Zákaznický servis

Tato strana obsahuje pokyny k vrácení zboží a pravidla pro reklamace. Obecné informace pro zákaznický servis získáte na adrese radekpajic@flytefitness.cz.

Vrácení zboží

Zboží můžete vrátit do 30 dnů. Po uplynutí 30 dnů od Vašeho nákupu Vám bohužel nemůžeme vrátit zpět peníze, nebo zboží vyměnit. Pokud chcete zboží vrátit, musí být nepoužito a ve stejném stavu, v jakém jste je obdrželi. Rovněž musí být ve svém původním obalu. Při vracení zboží budeme požadovat účtenku nebo doklad o koupi.

V některých situacích lze zaručit pouze částečnou reklamaci: Pokud předmět není v původním stavu, je poškozen či chybí některá jeho součástka, přičemž uvedené vady nebyly způsobeny naší společností.
Pokud předmět vracíte déle než 30 dnů po doručení.


Reklamace

Jakmile Vámi vrácené zboží obdržíme a prohlédneme, zašleme Vám email s oznámením, že jsme zboží obdrželi. Rovněž Vás informujeme o přijetí či zamítnutí Vaší reklamace. Pokud je reklamace přijata, bude zpracována a peníze Vám budou během několika dnů automaticky připsány na kreditní kartu nebo vám budou předány stejným způsobem jako při původní platbě.


Problémy s připsáním částky

Pokud jste od nás ještě neobdrželi částku zpět, zkontrolujte prosím znovu své bankovní konto. Poté kontaktujte svou kreditní společnost, připsání částky může nějakou dobu trvat. Nakonec kontaktujte svou banku. Pokud jste to vše provedli a stále jste peníze neobdrželi, kontaktujte nás na adrese radekpajic@flytefitness.cz.


Výměna zboží

Zboží vyměňujeme pouze v případě, že je vadné či poškozené. Pokud potřebujete vyměnit zboží za to samé, kontaktujte nás prosím na adrese radekpajic@flytefitness.cz.


Doručení

Pro vrácení Vašeho zboží nás prosím kontaktujte na adrese radekpajic@flytefitness.cz. Poplatky za odeslání zboží při vracení budete hradit Vy. Poplatky za dopravu nejsou vratné. Pokud obdržíte částku zpět, poplatek za dopravu od ní bude odečten. V závislosti na Vašem bydlišti se doba pro doručení vyměněného zboží může lišit. Pokud nám posíláte zboží v hodnotě vyšší než 2 000 Kč, doporučujeme Vám použít doporučenou poštu nebo balíček pojistit. Nemůžeme Vám zaručit, že zboží obdržíme.
Flyte Fitness © 2016
Zpět nahoru