Výhody stabilního tréninku s Core Flyte

Core Flyte vyniká inovativní technologií, která podpoří Váš trénink

Technologie Core Flyte spočívá v posuvu pomocí kuliček. Běžně se používá v leteckém průmyslu. Umožňuje široké škály pohybů a i provozování silových cviků (např. planky, kliky, mosty atd.) a dynamických cviků (např. výpady, kotouly, horolezec atd.).


Nastavte si obtížnost:   Používání Core Flytes na tvrdších podlahách Vám zaručí intenzivnější trénink a na měkčích podlahách více kontroly.

Core Flyte můžete použít kdekoliv:  Core Flytes fungují skvěle prakticky na každém povrchu, a to včetně neklouzavých posilovacích podložek. Core Flytes jsou přenosné a skladné.

Zlepšete svou koordinaci:   Core Flytes umožňují pohyb na spoustě rovných terénů (na jakémkoliv hladkém povrchu) a zatímco aktivují mnohé skupiny svalů, vyžadují koordinované pohyby, čímž se zlepšuje citlivost Vašeho těla (propriocepce).

Zapojte více svalů:    Core Flytes aktivují core, neboli střed těla, stejně jako vedlejší a podpůrné svaly kolem kloubů. Zabrání se tak zraněním a zlepší se atletický výkon.

Obchod

Core Flyte Pro balení
3.990,- Kč
Počet


Core Flyte Pro Balení -- navrženo pro tělocvičny, trenéry, fitness instruktory, silové a kondiční trenéry a atlety -- obsahuje:
  1. Pár Core Flytes
  2. Plakát s návodem na cvičení (AJ)

Core Flyte Pro velké balení (10 ks)

Balení 10 Core Flyte Pro. Každé velké balení obsahuje:
  1. Pár Core Flytes
  2. Plakát s návodem na cvičení (AJ)

Pro hromadné objednávky a velkoobchodní prodej nás kontaktujte na: radekpajic@flytefitness.cz

Školení


Názory lidí

AMY KISER
Osobní trenérka a fitness instruktorka
„Core Flytes Vám zlepší ovládání, kondici a pohyby Vašeho těla. Cvičení na různých pohybových rovinách zlepší Vaše výsledky. Navíc je to zábava!"
NEIL MORTON
Generální ředitel, Everlast Worldwide
„Lekce s Core Flyte v Everlast Lab je nejoblíbenější lekcí z celé posilovny. Není pochyb, že se přístroj Core Flytes stane základní cvičební pomůckou."
JOHN VICKERS
Kouč pro udržování kondice, CSCS, USAW
„S Core Flytes si můžu rozšířit obzory a vytvořit více variací. Lze jej použít na spoustu věcí, které výborně fungují."
Flyte Fitness © 2016
Zpět nahoru